Som vo vzťahu s tým správnym človekom?

Prvé lásky, prvé zaľúbenia. Každá z nás to pozná. Byt single nie je žiadna chyba alebo hanba. Je to tvoja voľba. Ale keď už sa rozhodneš pre vzťah, myslí v prvom rade na seba. Ako prísť na to, či je ten pravý, či je tá pravá? Možno veríš na znamenia, ktoré ti povedia či sa k tebe hodí práve kozorožec alebo rak, no dá sa to aj jednoduchšie. Som žena, rovnako ako ty. Dovoľ mi, aby som ti poradila. 🙂

1.Sleduj, ako sa chová k rodine, kamarátom.

Ako sa chová k svojej mame? Kričí na ňu, nadáva jej alebo ju pochváli za výborný obed či opratú bielizeň. Sleduj, keď sa takto správa k žene, ktorá mu dala život, ako sa bude chovať k tebe? Ver mi, časom to bude rovnaké aj pri tebe.

Dokáže si ťa zastať medzi kamarátmi, či len ticho sedí a sleduje ako sa z trápnej situácie dostávaš sama? Uprednostňuje pivo a futbal pred tebou? Ak áno, ver mi, pivo má rád viac ako teba a ty sa budeš len zbytočne trápiť.

2.Zbytočne ťa do niečoho núti?

Chlap by ťa nikdy do ničoho nemal nútiť. Všetko čo spravíš je čisto tvoje rozhodnutie a nezáleží na tom, čo si myslí on. Konaj tak, aby si bola spokojná ty a nie on. Ak je ten pravý/pravá, nechá ťa volne dýchať vo všetkých rozhodnutiach.

3.Ide mu iba o sex.

Pozve ťa na večeru, rande. Nemyslím si, že hneď na prvom stretnutí ťa osloví práve to, keď ťa začne slizko obchytkávať alebo nabádať na sex. Mysli na seba, je to tvoje telo a patrí len tebe. To čo s ním urobíš je len tvoja vec, no dávaj pozor práve na takýchto chlapov.

4.Vie byť verný?

Dávaj pozor, ak sa o ňom kolujú reči typu, že je sukničkár a podobne, nemusíš im hneď uveriť. Stačí sledovať ako sa správa k ženám. Pokukuje po nich aj keď je s tebou, vypisuje si s rôznymi ženami, vyvolávajú mu rôzne ženy? Toto určite nie je nič pre plnohodnotný vzťah. Mal by mať oči len pre teba.

5.Rešpektuje všetky tvoje rozhodnutia

Nepraješ si vážny vzťah no chceš s nim byť v kamaratskom vzťahu? Mal by to rešpektovať.

 Často počúvame otázky typu :  ,,To ideš v tomto? Prezleč sa.” alebo  ,,Nie je ten make up už moc?”  Nie, toto všetko je tvoje rozhodnutie, to ako sa oblečieš keď ideš von, alebo aký make up zvolíš. Môže prejaviť určitú nespokojnosť no určite nie rozkazovať ti, čo si máš obliecť alebo nie.

Nájsť druhú polovičku nie je jednoduché. Jednoduché to bude, keď si uvedomíš, že si celok a nepotrebuješ žiadnu polovičku.

Si dokonalá bytosť a to, čo potrebuješ je bytosť podobná tebe. Je jedno akého pohlavia, hlavne nech je rovnoprávna s tebou, citlivá a verná.

Tereza L.